Tworzymy nowoczesne strony

Projektujemy przemyślane i nowoczesne rozwiązania cyfrowe w oparciu o doświadczenia użytkowników.

Projektowanie stron www najlepiej zlecić programistom z doświadczeniem, którzy będą w stanie stworzyć nowoczesną, a zaraz responsywną stronę, zgodną z najnowszymi standardami, zoptymalizowaną pod kątem pozycjonowania, intuicyjną w obsłudze oraz przejrzystą dla klienta.

Wyróżnienie

Branding to kluczowy proces, który definiuje i wyróżnia Cię od reszty. Nasi projektanci pomogą Ci stworzyć wyjątkową tożsamość biznesową, która zapewni Ci przewagę na coraz bardziej konkurencyjnych rynkach.

Doświadczenie

Projektujemy dla Ciebie świat, który będzie pasował do Twojej obecności w Internecie poprzez styl perspektywiczny, schemat, elementy i układ. Ściśle współpracujemy z Tobą, mając na uwadze Twoich klientów i projektując Twoje pomysły na platformie cyfrowej.

Responsywność i łatwość

Wierzymy w oferowanie najwyższej jakości obsługi klienta. Tworzymy wspaniałe strony internetowe WordPress, którymi możesz zarządzać samodzielnie, bez konieczności posiadania jakichkolwiek umiejętności w zakresie kodowania lub projektowania. Każda ze stron dopasowana jest do urządzeń mobilnych.

Sprawdź naszą ofertę

KAMPANIE REKLAMOWE

Dotrzyj do klientów, którzy szukają firmy takiej jak Twoja w wyszukiwarkach. Rozliczamy tylko za wyniki, czyli gdy ktoś kliknie Twoją reklamę i odwiedzi stronę internetową lub zamówi produkt z Twojej strony.

POZYCJONOWANIE

Pozycjonowanie strony w wyszukiwarce to proces mający na celu zwiększenie widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie wykonywane jest wraz z działaniami SEO.

SKLEPY INTERNETOWE

Tworzymy i pomagamy prowadzić sklepy internetowe oparte na WooCommerce i PrestaShop. W połączeniu ze skutecznym marketingiem oraz prowadzeniem social mediów dotrzemy do Twoich klientów.

RESPONSYWNOŚĆ

Responsywne projektowanie witryn polega na tworzeniu stron internetowych, które wyglądają dobrze na wszystkich urządzeniach! Responsywny projekt strony internetowej automatycznie dostosuje się do różnych rozmiarów ekranu i rzutni.

MAILING

Mailing reklamowy w dzisiejszych czasach wyparł ulotki i gazetki promocyjne. Popularność jest tak duża ze względu na niższe koszty i szybkość w dotarciu do klienta. Stworzenie odpowiedniego mailingu to początek w kontaktach z klientami.

SOCIAL MEDIA

Social media marketing – to działania marketingowe, które charakteryzują się generowaniem ruchu na stronie przy wykorzystaniu mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Linkedin, YouTube czy Instagram.

Rozpocznij współpracę

Projekty wyceniamy online w przeciągu 24h

Kontakt:

mail: kontakt@itmania.pl

tel.: 505-770-543